27 maja 2017

Don't wanna cry


Cześć! Nie wiem czy ktoś mnie nadal kojarzy :> dawno nie dodawałam postu, ale czasem moje prace trafiały do notki oreuis. Ostatnio jakoś nie chciało mi się nic robić. Ale dzisiaj postanowiłam w końcu coś zrobić. Miałam jeszcze wykonać szablon, ale zaczęłam i nie skończyłam.
W najbliższej przyszłości zamierzam zmienić swoją nazwę z euleunge na jakąś inną, ale wciąż nie mogę się zdecydować :) A dlaczego? Otóż euleunge nic nie znaczy i było to spontaniczna decyzja. Na początku miało być euleung, ale było zajęte, więc dopisałam na końcu literkę e. Na dodatek czyta się to Yry-nge/ Yry-ąge. Nawet ja patrząc na swoją nazwę, czytam ją po prostu euleunge. Nieważne.
Wykonałam sześć nagłówków. Miało być więcej, ale wyszło jak wyszło.

Do następnego razu <3

4 komentarze:

 1. ♥ Zakochałam się we wszystkich nagłówkach^^ zwłaszcza tych z postaciami z anime ♥ Wyszły Ci wspaniale (mi zazwyczaj nie wychodzą ;/ a jak już to tylko jeden na dwadzieścia ;c)
  No nic, dzisiaj (znowu) zostawiam krótki komentarz, bo trzeba coś powtórzyć na próbne matury.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nareszcie cała notka od Ciebie. Nie żebym miała coś do Oreuis bo uwielbiam jej prace także, po prostu tęsknie za tymi czasami kiedy raz Ty raz Oreuis dodawałyście posty.
  Zakochałam się w każdym nagłówku bez wyjątku chociaż 3 całkowicie skradł moje serducho bo jest boski i to on jest moim faworytem <3
  Ahh chciało by się bardziej rozpisać ale trzeba się iść uczyć - sesja ;(
  Czekam na więcej! Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń

szablon wykonany przez oreuis
szablon wykonany przez oreuis