29 marca 2017

Fine

(c)Prettysmilex

Cześć! Nie miałam za bardzo pomysłu na dzisiejszą notkę. 4/5 prac jest z nie-Azjatami. Niektórzy na pewno się ucieszą. Następnym razem przygotuję szablon. Już go zaczęłam i powoli kończę. 
Dzisiaj przygotowałam sygnaturki, nagłówek i koloryzację. 


Pozdrawiam niedźwiadki!!

6 komentarzy:

 1. Ten nagłówek jest śliczny i ma takie ładne kolory! ♥ Bardzo mi się podoba, sygnaturki zresztą też. Tak samo jak wszystkie prace z poprzedniej notki - ostatnio nie mam w ogóle czasu na komentowanie, ale widziałam je już wcześniej i są jak zwykle bardzo udane! Przy okazji spóźnione sto lat z okazji urodzin bloga, lepiej późno niż wcale :>

  Pozdrawiam! ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo <33
   Również pozdrawiam!!

   Usuń
 2. ta ostatnia sygnaturka bardzo mi się podoba :D i taka miła odmiana, że to nie kpop! ^^
  pozdrawiam! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy ja wiem, czy to talka miła odmiana? <:
   Dziękuję za komentarz Pysiu ^^

   Usuń
 3. Jest już późno a zajęcia od 9 do 20 tak mnie wykonczyly ze komentarz będzie krótki bo nie mam siły się rozpisywać a muszę coś napisać bo takie ładne prace!
  Kocham te sygnaturki każda ma w sobie coś wspaniałego ze nie można oderwać wzroku! Jednak najbardziej jestem zakochana e nagłówku! Świetny i boskie kolorki! Naucz mnie takie robić! Mi kompletnie nie wychodzą! Brakuje mi tych prac co widziałam na tt!
  Pobiore sb kolorki jak będę na kompie(regulamin przeczytałam ale jestem na telefonie i niechce mi się bawić w otwieranie nowych kart bo tel mi pada!) Mam nadzieję ze zrozumiesz i nie będziesz miała pretensji że nie podałam hasła!
  Czekam na więcej! Pozdrawiam :***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję <33 Następna notka będzie z tymi nagłówkami <:
   Pozdrawiam!! <3

   Usuń

szablon wykonany przez oreuis
szablon wykonany przez oreuis